Птсигантл Шарен Држач За Значки, Држачи За ЛИЧНА Карта За Цвеќе, Шарена Лична Карта За Цветни Јажиња, Цврст Држач За Значки За Тинејџери Медицинска Сестра Наставник
  • Неодамнешно

Птсигантл Шарен Држач За Значки, Држачи За ЛИЧНА Карта За Цвеќе, Шарена Лична Карта За Цветни Јажиња, Цврст Држач За Значки За

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Материјал●нашиот пластичен држач за картички за јаже има проѕирен прозорец за лесно скенирање на ВАШАТА лична карта ●Пренослив●Овој шарен држач за цветни card карти со стилски јаже додава боја на вашата секојдневна или свечена облека. ●Апликација●се користи за закачување на сертификатот за работа на наставникот и сертификатот за УЧИЛИШНА ЛИЧНА КАРТА на ученикот. Енергичната врежана шема е отпорна на бледнее, случај НА ЛИЧНА КАРТА спречува паѓање на вашите картички. €Мултифункционален тоа е одлично за визит-картички во канцеларија и училиште, исто така е широко користен во сите сфери на животот. ова може да биде ваш избор за претставување или признавање на идентитетот. ●Подарок●лентите за значки ги штитат вашите картички од загуба и ви помагаат да одржите професионален изглед. Тоа е практичен подарок за роднини, пријатели, колеги и многу повеќе. Лесно слајдови отворен и е доволно голем за да одговара не 1, но 2 кредитни картички. Нашите ленти за ИДЕНТИФИКАЦИЈА се направени од густ, супер мек полиестер за целодневна удобност. Живописната врежана шема е отпорна на избледување, а крутата и сигурна футрола за лична карта ги спречува вашите картички да испаднат. Изненадете го вашето семејство и пријатели, барајќи модерен држач за значки за работа, медицинска сестра, келнер или јаже за наставници.