Аексит 5 парчиња Нерѓосувачки Домашен Декор Челик Магнетна Фати Брава Сребрен Тон за Шкаф Врата Кабинет Гардероба
  • Неодамнешно

Аексит 5 парчиња Нерѓосувачки Домашен Декор Челик Магнетна Фати Брава Сребрен Тон за Шкаф Врата Кабинет Гардероба

DEN 187.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Магнетски Улов; Нето Тежина : 122гр Содржина На Пакетот : 5 парчиња х Магнетски Улов, 5 х Метална Плоча; Материјал : нерѓосувачки Челик. Главна Боја : Сребрен Тон; Дијаметар На Завртката За Вклопување : 4m_m/0. Големина На Дупка : 6,5 x 3m_m/0. Вкупна Големина : 46 x 20 x 12m_m/1. Оваа Магнетна Брава За Фаќање На Кабинетот е 1,81 i_n i_n должина, металната плоча се прицврстува на кабинетот, лесна за attach.It може автоматски да се затвори, да спречи кабинетот или шкафот да удрат во ѕидот додека се отвораат.