Виножито Куче Шепа Срцева Коска Кина Декоративна Чинија Со Стојат Дома Нишање-Плоча Десерт Плочи Домаќинство Плоча Подарок 6 инчи
  • Неодамнешно

Виножито Куче Шепа Срцева Коска Кина Декоративна Чинија Со Стојат Дома Нишање-Плоча Десерт Плочи Домаќинство Плоча Подарок 6 инчи

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❄ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница ❄ стилскиот дизајн со шема На Декоративниот Послужавник За Коска Во Кина е совршена декорација на домот за да додадете секојдневна атмосфера во вашиот дом. ❄ оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливи, самолепливото може да го направи ѕидот без трага, а инсталацијата и отстранувањето се многу едноставни. ❄ коска кина декоративната плоча може да се постави тродимензионално, да се стави на масата со основата или да ја спушти слушалката, и двете украси се многу убави. ❄ оваа декоративна чинија не е погодна само за секојдневна употреба во домаќинството, ресторан, канцеларија. Исто така романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. ❄ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница. ❄ стилскиот дизајн со шема На Декоративниот Послужавник За Коска Во Кина е совршена декорација на домот за да додадете секојдневна атмосфера во вашиот дом. ❄ оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливи, самолепливото може да го направи ѕидот без трага, а инсталацијата и отстранувањето се многу едноставни.