Пренослив Мал Албум Со Слики, Стп Кожа Водоотпорна Внатрешна Пвц Пластична Запечатување Висока Транспарентност Инстант Камера Фото Албум За Патување Евиденција
  • Неодамнешно

Пренослив Мал Албум Со Слики, Стп Кожа Водоотпорна Внатрешна Пвц Пластична Запечатување Висока Транспарентност Инстант Камера Фото Албум

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќекратна Употреба : може да се користи како дневно складирање фотографии, книга за свадбени гости, годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, туш за бебиња, роденден, Божиќ, евиденција за патувања итн 273 Џебови : Може да се користат за чување фотографии од 3 инчи, вградени во 34 страници двострано складирање, секоја страна има 4 инсерти, 8 фотографии по страница, школка од албум може да стави и фотографија, вкупно 273 фотографии. Внатрешно Пвц Пластично Запечатување : Водоотпорно и против влага, заштитете ги фотографиите од оштетување на животната средина, висока транспарентност, рамна внатрешна, фотографиите нема да бидат заглавени, лесни за земање и замена. Стп Кожен Материјал : обвивката на албумот е изработена од врвна стп кожа, која е отпорна на абење и отпорност на нечистотија, не е лесна за стареење, удобна за допир. Резервирајте Одлични Спомени : лесен дизајн, не зафаќа простор, може да се отвори како книга за лесно гледање, совршена за зачувување и прикажување фотографии и задржување убави моменти. Повеќекратна Употреба : може да се користи како дневно складирање фотографии, книга за свадбени гости, годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, туш за бебиња, роденден, Божиќ, евиденција за патувања итн. 273 Џебови : Може да се користат за чување фотографии од 3 инчи, вградени во 34 страници двострано складирање, секоја страна има 4 инсерти, 8 фотографии по страница, школка од албум може да стави и фотографија, вкупно 273 фотографии. Внатрешно Пвц Пластично Запечатување : Водоотпорно и против влага, заштитете ги фотографиите од оштетување на животната средина, висока транспарентност, рамна внатрешна, фотографиите нема да бидат заглавени, лесни за земање и замена. Стп Кожен Материјал : обвивката на албумот е изработена од врвна стп кожа, која е отпорна на абење и отпорност на нечистотија, не е лесна за стареење, удобна за допир. Резервирајте Одлични Спомени : лесен дизајн, не зафаќа простор, може да се отвори како книга за лесно гледање, совршена за зачувување и прикажување фотографии и задржување убави моменти. Стп Кожен Материјал : обвивката на албумот е изработена од врвна стп кожа, која е отпорна на абење и отпорност на нечистотија, не е лесна за стареење, удобна за допир.

Item Type:
Instant Camera Photo Album
Material:
PU, PVC
Weight:
Approx. 300g/10.6oz
Built in Pages Number:
34
Single Side Storage:
4pcs 3inch photos
Product Size:
Approx. 21x19x3cm/8.3x7.5x1.2in
packing list:
1 x Instant Camera Photo Album: