Dussенски женски машки зимски спа влечки домашни папучи чевли меморија пена затворена палто за пети што не се лизгаат за жени мажи во хотелски спални чевли за патува?
  • Неодамнешно

Dussенски женски машки зимски спа влечки домашни папучи чевли меморија пена затворена палто за пети што не се лизгаат за жени

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствена пена Големина : Оваа спа влечки се унисекс памучни чевли, погодни и за мажи и за жени, само разликата во големината. Lените влечки и машка папучи-големина М : 10.3in/27cm*11см (големина 35-39); Големина L : 11.5in/29cm*11,5 см (големина 40-45). Ако сакате да бидете поудобни или треба да носите дебели чорапи во есен или зима, препорачуваме да купите папучи со поголема големина. Материјал : Единствениот папучи за спа е материјал што се користи за подни душеци, кој има добро триење и отпорност на абење, осигурувајќи дека секој преземен чекор ќе биде постабилен и безбеден. Не го оштетува подот, многу погоден за дрвени или плочки подови. Коралното руно во спа чевлите е добра изолација помеѓу нозете и студеното тло, светлина и без бучава. Специјален дизајн : Полу поддржаниот горен е погоден за повеќето типови на нозе, а подолгите или пократки влечки од дома нема да влијаат на носењето. Овие женски влечки од дома не прават разлика помеѓу левите и десните нозе. И лизгањето на дизајнот ги прави папучи полесно да се облечат и да се соблечат. Мултифункционална влечка за еднократна употреба : Оваа домашна зимска папучи се погодни за дневна домашна употреба или како подарок, погоден за патување со автомобил или авион, хотел, а исто така е погоден за игра и студии во затворен простор. Топли совети : Овие меки влечки за патувања се многу популарни, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Нашата услуга за клиенти ќе одговори во рок од 24 часа. Единствена пена. Големина : Оваа спа влечки се унисекс памучни чевли, погодни и за мажи и за жени, само разликата во големината. Lените влечки и машка папучи-големина М : 10.3in/27cm*11см (големина 35-39); Големина L : 11.5in/29cm*11,5 см (големина 40-45). Ако сакате да бидете поудобни или треба да носите дебели чорапи во есен или зима, препорачуваме да купите папучи со поголема големина. Материјал : Единствениот папучи за спа е материјал што се користи за подни душеци, кој има добро триење и отпорност на абење, осигурувајќи дека секој преземен чекор ќе биде постабилен и безбеден. Не го оштетува подот, многу погоден за дрвени или плочки подови. Коралното руно во спа чевлите е добра изолација помеѓу нозете и студеното тло, светлина и без бучава. Специјален дизајн : Полу поддржаниот горен е погоден за повеќето типови на нозе, а подолгите или пократки влечки од дома нема да влијаат на носењето.