Цртани Автомобили Печати Затемнување Завеси За Детска Соба, Цртан Филм лопата И Камиони Топлинска Изолација На Бучава Намалување На Прозорецот Завеси За Момчиња Д
  • Неодамнешно

Цртани Автомобили Печати Затемнување Завеси За Детска Соба, Цртан Филм лопата И Камиони Топлинска Изолација На Бучава Намалување На Прозорецот

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДЕТАЛИ ЗА ПАКЕТОТ : 2 панели по пакет Секоја Завеса за Затемнување е долга 26" широк х 63 "(Вкупната ширина е 52"). Дизајнот на сребрена громета (внатрешен дијаметар од 1,6 инчи) создава лежерна елеганција за вашата куќа, добро се Вклопува со повеќето стандардни прачки за завеси. МЕКА ТКАЕНИНА : Изработена од висококвалитетна издржлива 100% полиестерска ткаенина, нашите завеси за затемнување на просторијата се свилени, меки, драперии, многу пријатни за допир. ПОВЕЌЕКРАТНА ФУНКЦИЈА : нашите завеси во спалната соба можат да блокираат 85%-99% сончева светлина и УВ зраци ( Потемните бои работат подобро), совршени за доцни прагови и попладневни дремки. Нашите завеси за заштеда на енергија изолираат од летна топлина и зимски студ за да ја балансираат собната температура, да го намалат надворешниот шум. ДОМАШЕН ДЕКОР : Нова Декорација за Вашата Детска Соба! оживејте го вашиот простор за живеење лесно со нивната богата боја. Погоден за спална соба на дете, расадник, детска игротека или како завеси за разделување на детска соба. ЉУБЕЗЕН ПОТСЕТНИК : за правилна полнота, панелите треба да измерат 1,5-2 пати поголема од ширината на вашиот прозорец, ве молиме измерете го прозорецот/вратата пред да нарачате. ДЕТАЛИ ЗА ПАКЕТОТ : 2 панели по пакет. Секоја Завеса за Затемнување е долга 26" широк х 63 "(Вкупната ширина е 52"). Дизајнот на сребрена громета (внатрешен дијаметар од 1,6 инчи) создава лежерна елеганција за вашата куќа, добро се Вклопува со повеќето стандардни прачки за завеси. МЕКА ТКАЕНИНА : Изработена од висококвалитетна издржлива 100% полиестерска ткаенина, нашите завеси за затемнување на просторијата се свилени, меки, драперии, многу пријатни за допир. ПОВЕЌЕКРАТНА ФУНКЦИЈА : нашите завеси во спалната соба можат да блокираат 85%-99% сончева светлина и УВ зраци ( Потемните бои работат подобро), совршени за доцни прагови и попладневни дремки. Нашите завеси за заштеда на енергија изолираат од летна топлина и зимски студ за да ја балансираат собната температура, да го намалат надворешниот шум. ДОМАШЕН ДЕКОР : Нова Декорација за Вашата Детска Соба! оживејте го вашиот простор за живеење лесно со нивната богата боја. Погоден за спална соба на дете, расадник, детска игротека или како завеси за разделување на детска соба. ЉУБЕЗЕН ПОТСЕТНИК : за правилна полнота, панелите треба да измерат 1,5-2 пати поголема од ширината на вашиот прозорец, ве молиме измерете го прозорецот/вратата пред да нарачате.