n/Мултифункционална Лажица Вилушка Држач За Складирање Стапчиња За Јадење Кутија Двослоен Прибор За Јадење Решетка За Одвод На Решетки За Кујна
  • Неодамнешно

n/Мултифункционална Лажица Вилушка Држач За Складирање Стапчиња За Јадење Кутија Двослоен Прибор За Јадење Решетка За Одвод На Решетки За Кујна

DEN 5004.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден е за употреба во кујна за складирање стапчиња за јадење или прибор за готвење Лесен за чистење, голем капацитет. Дното е нелизгачко и стабилно додека превентивни гребнатини. Одлично за лажици, вилушки, ножеви, стапчиња за јадење, сребрени садови или други мали складишта за прибор. Многу мазни /елегантни и добро изработени, нема груби или остри рабови, безбедни за употреба. Погоден е за употреба во кујна за складирање стапчиња за јадење или прибор за готвење.Лесен за чистење, голем капацитет.Дното е нелизгачко и стабилно додека превентивни гребнатини.Одлично за лажици, вилушки, ножеви, стапчиња за јадење, сребрени садови или други мали складишта за прибор.Многу мазни /елегантни и добро изработени, нема груби или остри рабови, безбедни за употреба.Материјал : ПП + Пссице : апликација. 35непорални Бои : Црна, Сива Пакет Вклучува : 1 х држач за стапчиња за јадење белешки : *1-2см грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно разберете.