D&засилувач; D PowerDrive CX162 V Појас, гума, 7/8 x 166 OC
  • Неодамнешно

D&засилувач; D PowerDrive CX162 V Појас, гума, 7/8 x 166 OC

DEN 830.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На производителот на САД од ист тип. Ремените можеби не доаѓаат во картонски ракав. Долниот дел за компресија на ременот е изработен од високо засилен со влакна, отпорен на масло и топлина. Инженерско соединение од синтетичка гума, специјално надополнето за одлична отпорност на абење, ладно трчање и флексибилност. Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма. Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На производителот на САД од ист тип. Ремените можеби не доаѓаат во картонски ракав. Долниот дел за компресија на ременот е изработен од високо засилен со влакна, отпорен на масло и топлина. Инженерско соединение од синтетичка гума, специјално надополнето за одлична отпорност на абење, ладно трчање и флексибилност.