Heyaarbeit EL-2P Обратен USB Кабел ЗА Полнење ЗА RC Автомобил 4.8 V 250mA Ni-MH Ni-CD Батерија 1pcs
  • Неодамнешно

Heyaarbeit EL-2P Обратен USB Кабел ЗА Полнење ЗА RC Автомобил 4.8 V 250mA Ni-MH Ni-CD Батерија 1pcs

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Димензија q-тип На Приклучок : EL-2 P; Одговара за : 48 V Ni-MH ni-CD батерија;Влез : DC 5 V ; Излез : 250 MA. ●Материјал● - кабелот за полнење е составен од пластика, електронски делови и метал. Користи одлични суровини и троши помалку енергија. Questares q-USB кабелот за полнење Е USB PLAY КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ USB полнач, погоден За Ni-MH Ni-CD, полнење на батеријата преку КОЈА било USB порта. €Функција● - кабелот за полнење користи паметно коло за заштита од ИЦ за да спречи преполнување, прекумерна струја и пренапон. Може да обезбеди добра заштита за полнење на вашата батерија. ●Апликација● - кабелот за податоци е погоден за терминали За батерии Ni-MH Ni-CD, звучници, безжични играчки и други полначи за дронови со далечински управувач. Кабелот за полнење е составен од пластика, електронски делови и метал. Користи одлични суровини и троши помалку енергија. УСБ-кабелот за полнење е USB-ПЛЕЈ КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ USB-полнач, погоден За Ni-MH Ni-CD, полнење на батеријата преку КОЈА било USB-порта.