Налепници За Живот На Мама Налепници За Камиони За шишиња со вода налепници|4,5 х 3,15 инчи | НАЛЕПНИЦА За НАЛЕПНИЦИ За ЖИВОТ На МАЈКА Ми Винил За Автомобили шишиња со в?
  • Неодамнешно

Налепници За Живот На Мама Налепници За Камиони За шишиња со вода налепници|4,5 х 3,15 инчи | НАЛЕПНИЦА За НАЛЕПНИЦИ За ЖИВОТ На МАЈКА Ми Винил

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЕН И ИЗДРЖЛИВ : Водоотпорен, Отпорен НА Ув Топлина и може да издржи услови на мраз ладен Снег - овој знак е направен со материјали со врвен квалитет за да издржи сурови надворешни средини и временски услови Густата ламинирана површина има јасен сјаен слој за да не исчезне бојата и обезбедува дополнителна заштита. Одлично за употреба на отворено или во затворени простории!. НАПРАВЕНИ ВО СЕВЕРНА АМЕРИКА : налепниците беа дизајнирани и направени во Северна Америка. КОМПЛЕТ Од 2 Налепници Со Совршена ГОЛЕМИНА : совршена големина од 4,5 Х 3,15 Инчи и 2,5 Х 1,6 Инчи. Што го прави совршена налепница за Автомобили, Комбиња, Камиони, Лаптопи, ајпади, скутер, скејтборд, шишиња со вода, тврди капи, багаж или која било друга мазна површина што сакате да ја додадете малку забава и боја. ЛЕСНО ЛУПЕЊЕ и НАНЕСУВАЊЕ : со силна адхезија, лесно е да се закачите на надворешниот ѕид на браникот или возилото на вашиот автомобил и е отстранлив или пренослив без остатоци. БИДЕТЕ УНИКАТНИ : ова е совршена налепница за да ја покажете вашата единствена личност и интереси. ПОДАРОЦИ за МАМА : Симпатична мајка автомобил додатоци и одличен подарок за мајка мајка мајка. НАЈДОБРА УСЛУГА за КЛИЕНТИ : за какви било прашања прашања и проблеми слободно испуштете ни порака и ќе ви се вратиме во рок од 24 часа за да бидете сигурни дека сите ваши прашања се решени и имате одлично искуство за купување и купување по пошта. Нашиот Комплет со врвен квалитет од 2 гепард во боја на виножито Леопард Мајка Налепница за Живот жена налепница за браник винил налепница доаѓа во совршена големина од 4,5 Х 3,15 Инчи и 2,5 Х 1,6 Инчи, Што Го Прави совршена комбинација од две налепници што може да се постават на бројни мазни површини по ваш избор за да додадете малку од вашата личност и значката на вашата мајка. Тоа е многу кул и налепница за дизајн на колк за нашите мајки Рокстар кои жонглираат со толку многу обврски. Налепницата означува моќ на девојката, лејди бос, љубов на голема мачка, љубов со животински принт и чувства на Шефот на Мама. Налепница Налепница за i Pad, прозорци за автомобили, хидро колба, шише со вода, браник за автомобили, фрижидер, багаж, кригла за кафе и секоја мазна површина по ваш избор.