Подводни Богатства Лудвигија-Пинк-12
  • Неодамнешно

Подводни Богатства Лудвигија-Пинк-12

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неверојатно детална декорација го подобрува вашиот аквариум Прави одлично повлекување без стрес за помалите риби. Направено со користење само најквалитетни материјали. Нетоксично-безбедно за слатководни и морски аквариуми. Создава реална, природна средина. Неверојатно детална декорација го подобрува вашиот аквариум. Прави одлично повлекување без стрес за помалите риби. Направено со користење само најквалитетни материјали. Нетоксично-безбедно за слатководни и морски аквариуми. Создава реална, природна средина. Подводните Богатства ви ја носат оваа прекрасна линија на вештачки растенија за да ја надополнат вашата сопствена водна средина. Овие неверојатно реални украси имаат животно подводно движење и живописна боја. Подводни Богатства растенијата ќе направат одличен и возбудлив додаток на вашиот аквариум! Безбеден за употреба и во слатководни и во морски аквариуми.