Холибана 5 Пара Домаќинство Јапонски Стапчиња За Јадење Суши Подарок Стакло Сад Во Собата Јапонски Подароци Азиски Храна Стапчиња За Јадење Еднократно Дрвени Стап
  • Неодамнешно

Холибана 5 Пара Домаќинство Јапонски Стапчиња За Јадење Суши Подарок Стакло Сад Во Собата Јапонски Подароци Азиски Храна Стапчиња За

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОМОШНИЦИ ЗА СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ за разлика од вилушките лажици, употребата на стапчиња за јадење е корисна за вежбање на прстите и правење на прстите пофлексибилни СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ прибор Направени Од храна-безбеден-фиберглас материјал со отпорност на температура, безбеден за секојдневна употреба. СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ дизајнот против лизгање за држење на стапчето за јадење за лесно земање храна. КУЈНСКИ САДОВИ Стапчиња За јадење Во Јапонски Кинески Стил, кои се убави и издржливи. Задоволете ги вашите дневни потреби. КОРЕЈСКИТЕ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ завршуваат со фина изработка, не се лесни за носење и кинење, многу практични во употреба. ПОМОШНИЦИ ЗА СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ за разлика од вилушките лажици, употребата на стапчиња за јадење е корисна за вежбање на прстите и правење на прстите пофлексибилни. СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ прибор Направени Од храна-безбеден-фиберглас материјал со отпорност на температура, безбеден за секојдневна употреба. СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ дизајнот против лизгање за држење на стапчето за јадење за лесно земање храна. КУЈНСКИ САДОВИ Стапчиња За јадење Во Јапонски Кинески Стил, кои се убави и издржливи. Задоволете ги вашите дневни потреби. КОРЕЈСКИТЕ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ завршуваат со фина изработка, не се лесни за носење и кинење, многу практични во употреба. Пакетот Вклучува 5 пара х Стапчиња За јадење Карактеристики-Боја : Прибор За Црни стапчиња за јадење. - Изработени од материјали, овие стапчиња за јадење не се лесни за кршење или деформирање и имаат работен век кујнски садови. - Нашите стапчиња за јадење одличен избор за храна како јадење суши, топло тенџере, тестенини, кнедли или друга храна корејски дрвени стапчиња за јадење.