Алатка за Стегање на временски Пакети, Newdeli Crimper за AWG 24-14 Стегање На Терминали За Временски Пакети Делфи АПТИВ Или Конектори За Метри-Пакети
  • Неодамнешно

Алатка за Стегање на временски Пакети, Newdeli Crimper за AWG 24-14 Стегање На Терминали За Временски Пакети Делфи АПТИВ Или Конектори

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Controlономски дизајнирани рачки и контрола На Преплет Намалете 30% енергија при стегање. Прецизните комплети за стегање и интегралната брава со механизам за само - ослободување обезбедуваат висококвалитетен ефект на стегање по постојано стегање. Точно прилагодување пред испорака на поранешни работи. Лесната и компактна структура го одржуваат ефектот на стегање. Вилиците се обработуваат со може да бидете сигурни дека големината на вилицата е попрецизна за работа со терминали со микро големина. 1 x Временски Пакет Стегање Алатка. 1 х Ориентација Блок. ●Алатка За Стегање на временски Пакети ● Newdeli 1424bn Метри-Пакет и помагала за стегање На Временски Пакети во процесот на склопување На Метри-Пакетот 150 AWG18-20 (0,8-0, 5mm2); AWG22-24 (0,14-0, 3mm2). Дебелина На Вилиците : 8,4 мм.материјалот се третира со црна оксидација, ' рѓа и отпорност на корозија. ●Стегање во еден чекор ● процес на стегање во Еден чекор : Стегање терминали И заптивки За Временски Услови истовремено. Стегачите за временски Пакети имаат две двојни шуплини, механизам за крцкање и блок за ориентација за да се обезбеди целосно стегање.( Може да се користи Со Временски Пакет 24-14 AGG терминали и пломби. ●Брза Врска AWG18-20 (0,8-0, 5mm2); AWG22-24 (0,14-0, 3mm2). Дебелина На Вилиците : 8,4 мм.материјалот се третира со црна оксидација, ' рѓа и отпорност на корозија. ●Стегање во еден чекор ● процес на стегање во Еден чекор : Стегање терминали И заптивки За Временски Услови истовремено.