Соло 2 жични ушите за замена - armarmor протеински кожа и меморија од пена за уши подложни за уши за уши за слушалки со соло2 жични слушалки на уво само од д -р Дре - црна
  • Неодамнешно

Соло 2 жични ушите за замена - armarmor протеински кожа и меморија од пена за уши подложни за уши за уши за слушалки со соло2 жични слушалки

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилни : Овие ушни влошки се компатибилни со Beats Solo 2 жични на слушалките за уво модел B0518 само од д -р Дре (Не одговара на соло 2. Силно лепило : Лепило од 3М VHB на задниот дел од ушните влошки ќе се погрижат вашите влошки за ушите никогаш нема да испаднат. Лесна инсталација : Лесно за инсталирање и употреба. Подобрена звук : Мемориска пена што се користи во оригинал за подобрување на блокирање на бучава. Удобно и издржливо : Направено од трајна протеинска кожа што се користи во оригинал, ушите влошки имаат мазна површина и удобен допир. 90-дневна гаранција за враќање на парите!. Компатибилни : Овие ушни влошки се компатибилни со Beats Solo 2 жични на слушалките за уво модел B0518 само од д -р Дре. (Не одговара на соло 2. Силно лепило : Лепило од 3М VHB на задниот дел од ушните влошки ќе се погрижат вашите влошки за ушите никогаш нема да испаднат.