Акеке Неуредна Пунџа Инспиративни Тврд Повез Спирала Лаптоп/Весник, Злато Фолија Зборови, Злато Жица-о Спирала, Смешни Белешки Дневник Книга Подарок За Жени, Прија?
  • Неодамнешно

Акеке Неуредна Пунџа Инспиративни Тврд Повез Спирала Лаптоп/Весник, Злато Фолија Зборови, Злато Жица-о Спирала, Смешни Белешки Дневник

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален за сите канцелариски, училишни и домашни намени, како дневник или дневник за идеи за идеи, креативно пишување или само дудлинг и цртање на содржината на вашите срца ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА : СПИРАЛНО ВРЗАНО СПИСАНИЕ СО ТВРД ПОВЕЗ, големината на ова списание е 6"Х 8" , што е совршена големина за носење, лесно се вклопува во чанти, ранци и патни торби. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Тетратката вклучува 160 страници (80 листови) издржливи, 70 фунти. Тетратките се совршени за чување омилени рецепти, пренесување семејни тајни или брзи белешки за рецепти во движење. Тоа е совршен избор за подарок за пријателите, семејството, соучениците, наставникот, студентот и соработниците!. Идеален за сите канцелариски, училишни и домашни намени, како дневник или дневник за идеи за идеи, креативно пишување или само дудлинг и цртање на содржината на вашите срца. ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА : СПИРАЛНО ВРЗАНО СПИСАНИЕ СО ТВРД ПОВЕЗ, големината на ова списание е 6"Х 8" , што е совршена големина за носење, лесно се вклопува во чанти, ранци и патни торби.