ВУВО 4 Пакет Шунер Чаши За Пиво, 21 Мл Стебло Маргарита Стакло, Екстра Голем Пехар Ракчиња Коктел Пиво Стакло, Кристално Чиста Бар Стакларија
  • Неодамнешно

ВУВО 4 Пакет Шунер Чаши За Пиво, 21 Мл Стебло Маргарита Стакло, Екстра Голем Пехар Ракчиња Коктел Пиво Стакло, Кристално Чиста Бар Стакларија

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува 4 пакети Чаши Јукатан Маргарита, секое стакло маргарита е високо приближно 7,1 инчи и 4,6 инчи во дијаметар Секоја чаша содржи 21 течна унца. Измешајте ги вашите омилени коктели во оваа нова чаша. Овој капацитет од 21 унца ви дава многу простор за мешање на кој Било коктел, особено Маргарита, Коронаритас, Микелада и други специјализирани коктели, како Даикири од јагоди. Одлично за десерти, сладолед, кашести, предјадења. Издржливиот дизајн на стакларија спречува истурање и кршење. Класичен облик на сад, елегантен дизајн за придружба на вашата коктел забава. Долго стебло, цврсто за држење целосен пијалок и изгледа доста елегантно во забавата. Многу густа тешка основа, безбедно седење за секаков вид маса, ја прави целата чаша прекрасна и пристојна. Нашите класични чаши маргарита се изработени од стакло во кристален стил без тешки олово и имаат беспрекорни изградени, дебели стебла и цврсти пехари. Цврст и безбеден за миење садови. Овие празнични Очила За Сењоритас се исто така супер кул подарок за вашите пријатели, соработници, мајка, тетка и други сењорити кои го слават Синко Де Мајо, тако вторник, роденден или забава за загревање на куќата. Пакетот вклучува 4 пакети Чаши Јукатан Маргарита, секое стакло маргарита е високо приближно 7,1 инчи и 4,6 инчи во дијаметар. Секоја чаша содржи 21 течна унца. Измешајте ги вашите омилени коктели во оваа нова чаша. Овој капацитет од 21 унца ви дава многу простор за мешање на кој Било коктел, особено Маргарита, Коронаритас, Микелада и други специјализирани коктели, како Даикири од јагоди. Одлично за десерти, сладолед, кашести, предјадења. Издржливиот дизајн на стакларија спречува истурање и кршење. Класичен облик на сад, елегантен дизајн за придружба на вашата коктел забава.