ПУРИН 26 22мм Ремени За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3ХР С60 МК1 Претходник 935 945 Лесна Силиконска нараквица
  • Неодамнешно

ПУРИН 26 22мм Ремени За Часовници За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3ХР С60 МК1 Претходник 935 945 Лесна Силиконска

DEN 220.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.