Алатка за изведба W204C Диск Сопирачка Хексадецимален Клуч
  • Неодамнешно

Алатка за изведба W204C Диск Сопирачка Хексадецимален Клуч

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Термички обработен легиран челик Големина : 3/8" ГМ. Доживотна гаранција. Термички обработен легиран челик. Големина : 3/8" ГМ. Доживотна гаранција. Овој шестоаголен клуч е корисен за отстранување и инсталирање на завртки за монтирање на дебеломер на сопирачките на различни возила.