СВЕТИЛКИ ЗА ФАРОВИ ПРЕДВОДЕНИ ОД ФАРОВИ За Nissan Altima H11 Ниско Светло 9005 / HB3 Комплети За Конверзија На Високо Светло, 6000k Бела Висока Осветленост 500% Посветла Од Приклуч?
  • Неодамнешно

СВЕТИЛКИ ЗА ФАРОВИ ПРЕДВОДЕНИ ОД ФАРОВИ За Nissan Altima H11 Ниско Светло 9005 / HB3 Комплети За Конверзија На Високо Светло, 6000k

DEN 1119.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ФАКСКАРИ Н11 9005 лед светилки за 2019 2020 2021 2022 2023 алтима ниско светло и долго светло, во исто време, високите и ниските светла се надградени, што е исплатливо Лед светилките со факскари имаат поголема осветленост, поширок опсег на осветлување и подолго растојание на осветлување. ФАКСКАРИТЕ ви помагаат да ги надградите фаровите за оптимални перформанси. Led светилките H11 9005 се дизајнирани според оригиналните барања за осветлување на фаровите на возилото за да се обезбеди оптимална дистрибуција на светлината. Не влијае на другите на патот. Стабилни и Сигурни, LED светилките поминаа 10000 часа тестирање на висока температура и гарантирано ќе работат стабилно 50000 часа. Вграден чип за заштита од прегревање, сигурен без горење на сијалицата. ФАКСКАРИТЕ обезбедуваат 3-годишна бесплатна замена и доживотни бесплатни консултантски услуги за сите клиенти.