Таблет Заштитни Случај Случај Компатибилен со iPad 9.7 инчен 2017/2018/Air2 Тенок Мулти-Гледање Агли Стојат Случај, Tpu Покритие Со Држач За Молив, Автоматско Будење/Спиење Па?
  • Неодамнешно

Таблет Заштитни Случај Случај Компатибилен со iPad 9.7 инчен 2017/2018/Air2 Тенок Мулти-Гледање Агли Стојат Случај, Tpu Покритие Со Држач За

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Таблет Заштитни Случај Таблет Компјутер Флип Случаи Специјално дизајниран Ipad 9.7 инчен 2017/2018/Air2 Случај.Можете да го најдете бројот на моделот на задната страна на таблетот или во поставките за да избегнете купување погрешен производ. Прекрасна Јасна визија, кристално чистиот заден капак гордо ќе ја покаже иконата.Надворешноста на материјалот отпорен на удари и кристално чистиот грб го штитат вашиот уред од отпечатоци од прсти, гребнатини, удари или случајни капки. Поддржете ја функцијата за автоматско будење при спиење, таблетот автоматски ќе се разбуди кога ќе го отворите куќиштето и ќе спие кога ќе го затворите куќиштето за превртување. и прецизните отвори Компатибилни со сите порти и копчиња овозможуваат целосен пристап без отстранување на куќиштето. Штандот со повеќе агли нуди оптимална позиција Компатибилна со пишување или гледање; Изберете совршен агол што сакате . Компатибилен со гледање видеа , конференции, пишување и цртање . Идеален Компатибилен со канцелариски работници , студенти, родители или деца. Таблет Заштитна Кутија Таблет Компјутер Флип Куќиштакомпатибилни Модели : Компатибилен со i Pad 9,7 инчи 2017/2018/Воздух2 Мала тежина и тенок, совршен заштитен случај.Карактеристики на производот : - Изграден Со преден капак на материјалот тпу отпорен на удари и кристално чиста задна обвивка, овој случај станува поелегантен и посебен.