HEIMP Автомобил Елемент Tweeter 4 Инчен Високотонец Звучник Керамички Дијафрагма Алуминиумски Панел Treble 20w Hifi Домашен Звучник СУПЕР Високотонец 8OHM 45KHZ 93dB 1pcs Звучници
  • Неодамнешно

HEIMP Автомобил Елемент Tweeter 4 Инчен Високотонец Звучник Керамички Дијафрагма Алуминиумски Панел Treble 20w Hifi Домашен

DEN 1668.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн на решетка од алуминиумска плоча, првиот услов за купување високотонец не е да се спомене стариот горилник : дај ми алуминиумска плоча Свилен филм и дизајн на керамички филм, 0 и не е груб, горната граница Е 45 KHZ, а увезената единица може да се испушти за неколку секунди. Додавајќи магнетна течност увезена од Јапонија, дисипацијата на топлина е стабилна и магнетниот флукс е униформен. Погоден за возила за општа намена, лесен за ракување и долг работен век. Автомобил Аудио Искуство моќта на автомобил аудио. Дизајн на решетка од алуминиумска плоча, првиот услов за купување високотонец не е да се спомене стариот горилник : дај ми алуминиумска плоча. Свилен филм и дизајн на керамички филм, 0 и не е груб, горната граница Е 45 KHZ, а увезената единица може да се испушти за неколку секунди. Додавајќи магнетна течност увезена од Јапонија, дисипацијата на топлина е стабилна и магнетниот флукс е униформен. Погоден за возила за општа намена, лесен за ракување и долг работен век. Автомобил Аудио Искуство моќта на автомобил аудио.