Bolt Base M8 X 160 A2 Не'рѓосувачки челик хексадецимален дел од главата на навојни завртки Хексагонски завртки DIN 931 - 2 пакет
  • Неодамнешно

Bolt Base M8 X 160 A2 Не'рѓосувачки челик хексадецимален дел од главата на навојни завртки Хексагонски завртки DIN 931 - 2 пакет

DEN 155.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A2-70 Хекс -завртки на главата - ДИН 931. Метричка нишка од 8мм, теренот М8 - 1,25мм. Должина - 160мм со исклучок на главата. Не е погоден за замена на сврзувачки елементи за затегнување. M8 x 160 HEX завртки за глава- DIN 931, A2/ 70 не'рѓосувачки челик, не навојна целосна должина, дијаметар на конец- 8мм, нишка- 1,25мм, должина- 160мм, навој приближно- 24мм, висина на главата- 5,3мм, спаннер/ клуч Големина- 13мм, должината на завртката не вклучува глава.