SwpWab Масон Минатото Господар Пренослива Фолија За Повеќекратна Употреба Задебелена Изолирана Бенто Торба И За Мажи И За Жени
  • Неодамнешно

SwpWab Масон Минатото Господар Пренослива Фолија За Повеќекратна Употреба Задебелена Изолирана Бенто Торба И За Мажи И За Жени

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработена Од Задебелена Водоотпорна Алуминиумска Фолија, Торбата Бенто Е Толку Добра Во Одржувањето На Топлината Што Ќе Ја Одржува Вашата Храна Топла До Четири Часа, Одржувајќи Ја Вашата Храна Вкусна Одличен Материјал Го Прави Водоотпорен И Отпорен На Абење, Во Чистењето, Исто Така, Ќе Биде Многу Погодно, Секогаш Може Да Одржува Добра Состојба. Кога Го Носиме Семејството На Еднодневно Патување Или На Колеџ, Ставаме Храна Во Торба И Ја Носиме Лесно За Да Имаме Убав Ден. Предниот Џеб На Торбата Бенто Може Да Го Држи Вашиот Телефон Или Други Ситници За Лесно Носење. Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Производот, Ве Молиме Контактирајте Не За Прв Пат, Ние Ќе Бидеме Трпеливи Да Одговориме На Вашите Прашања. Изработена Од Задебелена Водоотпорна Алуминиумска Фолија, Торбата Бенто Е Толку Добра Во Одржувањето На Топлината Што Ќе Ја Одржува Вашата Храна Топла До Четири Часа, Одржувајќи Ја Вашата Храна Вкусна. Неговиот Одличен Материјал Го Прави Водоотпорен И Отпорен На Абење.