Кугам Еднорог Балон Пумпа, Електричен Воздух Балон Вентилатор, Пренослив Надувувач За Партија Свадба Роденден Божиќ Бебе Туш САМ Декорација
  • Неодамнешно

Кугам Еднорог Балон Пумпа, Електричен Воздух Балон Вентилатор, Пренослив Надувувач За Партија Свадба Роденден Божиќ Бебе Туш САМ

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Недоволно надуените балони ќе имаат тркалезна форма, ќе ги намалат времињата на плови и ќе изгледаат помалку сјајни Надуените балони имаат форма на сијалица и имаат поголема веројатност да се појават бидејќи латексот е толку испружен. Вешт Еднорог : денот на рачно разнесување балони заврши! Време е да се добие малку помошник да се направи дува гроздови на балони во само неколку секунди! Симпатична,цврста, моќна, пренослива, забавна се во електричната воздушна пумпа За балон Кугам еднорог.Поради насилниот транспорт на логистика, обвивката на моторот може да падне, а балонот не може да се разнесе. Ве молиме контактирајте не за да го замените со нов. Страшно Заштеда На Време : Треба балон лак за забава? Немате време да дувате? Без грижи! Малиот еднорог го доби ова. Тој е моќен и многу брзо го издува воздухот што трае само околу 2~3 секунди по балон со просечна големина! Нема повеќе главоболки или чувство на зашеметеност откако ќе ги разнесете балоните и ќе ги пукнете мускулите на образите. Лесно Поставување : Се што треба Да направите е да го приклучите и да го поставите отворот на балонот над млазницата и да притиснете надолу колку долго треба да го наполните балонот. Млазницата ќе работи кога ќе се нанесат приклучокот и притисокот на пумпата. Пумпа за воздушни Балони : овој моќен уред пумпа воздух, а не хелиум ниту водород, и не треба да се користи за балони да лебдат во воздухот. Погоден за балони во стандардна форма. Пумпата има тенденција да се загрее малку по континуирана операција, така што може да и дадете пауза на секои 10 минути за да се олади. Не Направи Хаос : оваа машина е совршена за да ви помогне професионално да го покажете својот талент во украсување настани, секој роденден, свадба, затоплување на куќата, туш, забава, фестивал, прослава итн. Супер лесен за употреба и брз за склопови на лакови со балони!. Вешт Еднорог : денот на рачно разнесување балони заврши! Време е да се добие малку помошник да се направи дува гроздови на балони во само неколку секунди! Симпатична,цврста, моќна, пренослива, забавна се во електричната воздушна пумпа За балон Кугам еднорог.Поради насилниот транспорт на логистика, обвивката на моторот може да падне, а балонот не може да се разнесе. Ве молиме контактирајте не за да го замените со нов. Страшно Заштеда На Време : Треба балон лак за забава? Немате време да дувате? Без грижи! Малиот еднорог го доби ова. Тој е моќен и многу брзо го издува воздухот што трае само околу 2~3 секунди по балон со просечна големина! Нема повеќе главоболки или чувство на зашеметеност откако ќе ги разнесете балоните и ќе ги пукнете мускулите на образите.