Aminco International CCP-LN-095-34 Lanyard-Penn State
  • Неодамнешно

Aminco International CCP-LN-095-34 Lanyard-Penn State

DEN 312.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално лиценциран NCAA производ Одвојлив клуч прстен. Официјално лиценциран NCAA производ. Одвојлив клуч прстен. Ова е нашата најквалитетна лента. Карактеристики за печатење од обете страни, одвојлива основа со клип и (иако не е прикажано на сликата), бластичен отпад во задниот дел за безбедност. Конструиран од квалитетен најлон и мери широк целосен инч.