7/8 х 12 Шестоаголна Машинска Завртка А307 Одделение Челик Цинк Челик, Груб Конец, Делумно Навој, 7/8-9 х 12
  • Неодамнешно

7/8 х 12 Шестоаголна Машинска Завртка А307 Одделение Челик Цинк Челик, Груб Конец, Делумно Навој, 7/8-9 х 12

DEN 2367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар-Теми По Инч : 7/8-9 Должина : 12 инчи. А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчиња и прачка со навој со цврстина на истегнување од 60. Стандардна Шестоаголна Глава. Шестоаголни завртки се завртки со шестоаголна глава на едниот крај, без лице за миење на површината на лежиштето и вратило со навој на другиот крај.