Вестил Цврст Полиуретан Вртлив Тркалце 4 во. Дијаметар x 2 во. Ширина 800 Фунти. Капацитет Темно Сина
  • Неодамнешно

Вестил Цврст Полиуретан Вртлив Тркалце 4 во. Дијаметар x 2 во. Ширина 800 Фунти. Капацитет Темно Сина

DEN 1026.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не-обележување Се спротивставува На Маслата, Маснотиите, Водата и Повеќето Растворувачи. Премиум одделение 304 нерѓосувачки челик местење. Запечатени тркачки топчести лежишта од нерѓосувачки челик. Се спротивставува На Маслата, Маснотиите, Водата и Повеќето Растворувачи. Премиум одделение 304 нерѓосувачки челик местење. Запечатени тркачки топчести лежишта од нерѓосувачки челик. Изработени од тежок мерач ладно валани 304 нерѓосувачки челик. Цврстата полиуретанска шарка е 100% перат. Надградената комерцијална шарка може да се чисти на пареа и може да се спротивстави на маслото, маснотиите, водата и повеќето растворувачи. Едноделната мувла го елиминира неуспехот на сврзувањето и обезбедува поголема отпорност на удар. Совршен за преработка на храна, пекари, лаборатории, медицински установи и други апликации од нерѓосувачки челик.