Zukeeljt Trash Can Can Square Desktop Trash Can Can Stake Sanitary Cougbet Вшмукување wallидот може да се постави mini moni mini ѓубре конзерва
  • Неодамнешно

Zukeeljt Trash Can Can Square Desktop Trash Can Can Stake Sanitary Cougbet Вшмукување wallидот може да се постави mini moni mini ѓубре конзерва

DEN 940.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор ● Мини дизајн на плоштад, лесен, но здрав. ● Нежно притиснете го горниот капак кога е потребно, лесен за употреба. ● Погоден за работна површина, фустан, табела, итн. ● Направено од пластика, може да се користи за мал отпад. - Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор. ● Мини дизајн на плоштад, лесен, но здрав. ● Нежно притиснете го горниот капак кога е потребно, лесен за употреба. ● Погоден за работна површина, фустан, табела, итн. ● Направено од пластика, може да се користи за мал отпад. Функционално складирање кортетоно и близок притисок Typemater : Пластика.