2 Парчиња 2-Во-1 Рачна Алатка За Четка За Чистење На Јазот На Жлебот За Патека На Прозорецот На Вратата Венецијанска Четка За Чистење Кујна За Слепи Автомобили Повеќе
  • Неодамнешно

2 Парчиња 2-Во-1 Рачна Алатка За Четка За Чистење На Јазот На Жлебот За Патека На Прозорецот На Вратата Венецијанска Четка За Чистење

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПАТЕКАТА-многу добар помошник што треба да се користи во канцеларија и куќа,лесно исчистете ги тешко достапните области и малите празнини, рачната големина е Има вградени Рачки За Прсти За Сигурно Држење Самата Четка Може Да се Исчисти Со Рачно Перење Со Сапун За Садови Спецификација : Материјал : Пластика Големина : 19 * 8,5 cm Quantity : 2 Содржина На Пакетот : 2*Четка за Чистење На Патеката На Прозорецот