Капаци за седишта за Бебешки Автомобил - Акраброс Мултифункционална Крошна За Седишта За Новороденчиња За Момчиња Девојчиња,Растеглив Прилагодлив Прозорец За Диш
  • Неодамнешно

Капаци за седишта за Бебешки Автомобил - Акраброс Мултифункционална Крошна За Седишта За Новороденчиња За Момчиња Девојчиња,Растеглив

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПАТЕНТИРАНИТЕ СТИЛСКИ КАПАЦИ ЗА СЕДИШТА за БЕБИЊА ЗА момчиња и девојчиња одговараат на вашите бебешки седишта за само неколку секундиСоздава пријатна и тивка средина. Совршен за дремење за време на излегувања. ПРИЛАГОДЛИВОТО ОТВОРАЊЕ со два патенти и овозможува на мама да ѕирне во бебето и лесно да го отстрани бебето без да ги извади капаците на детското седиште. Можете да ги прилагодите патентите на капаците на седиштата за новороденчиња со цел да ја измените светлината,вентилацијата, видливоста и температурата. Мрежата за истегнување се преклопува надолу од задната торбичка, се вклопува напред за да му даде на бебето повеќе светлина и свеж воздух. УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА лесната ткаенина за истегнување што дише и 4 прилепувања обезбедуваат сигурно вклопување на повеќето седишта за бебешки автомобили. Прилепувањата ги држат на место капаците на седиштата за новороденчиња. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЛЕТО И AUT : Набавете разноврсна покривка за седишта за бебешки автомобил КАКО неверојатен подарок за туш за бебиња, идна мајка или нова мајка! Брзо ќе стане најсаканото суштинско значење на мајките!. ПАТЕНТИРАНИТЕ СТИЛСКИ КАПАЦИ ЗА СЕДИШТА за БЕБИЊА ЗА момчиња и девојчиња одговараат на вашите бебешки седишта за само неколку секунди.Создава пријатна и тивка средина. Совршен за дремење за време на излегувања. ПРИЛАГОДЛИВОТО ОТВОРАЊЕ со два патенти и овозможува на мама да ѕирне во бебето и лесно да го отстрани бебето без да ги извади капаците на детското седиште. Можете да ги прилагодите патентите на капаците на седиштата за новороденчиња со цел да ја измените светлината,вентилацијата, видливоста и температурата.