Toyvian Toddler Toys Toys Toddler Toys Kids Toys Toys Baby Toy 2 компјутери роботски вакуум чистач робот вакуум и MOP автоматски вакуум чистач зачудувачки роботски автоматски моп деца играчки ?
  • Неодамнешно

Toyvian Toddler Toys Toys Toddler Toys Kids Toys Toys Baby Toy 2 компјутери роботски вакуум чистач робот вакуум и MOP автоматски

DEN 715.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чистач на роботи- ABS, иновативна технологија, почеток на допир, машина за чистење со висока ефикасност Чиста машина робот- особено погоден за чистење на миленичиња коса, човечка коса, конфети и други мали ѓубре. Чистач на вакуум на роботи- Ултра-тенка тело, може слободно да се префрли низ мртви агли како што се гардероби и софи. Чистач на роботи за дома- вшмукување, високо ефикасно за апсорбирање и ѓубре и коса во куќата. Автоматски фаќач- широко користен во чистење на дрвен под, плочки, мермер, нормален тепих, итн. Чистач на роботи- ABS, иновативна технологија, почеток на допир, машина за чистење со висока ефикасност. Чиста машина робот- особено погоден за чистење на миленичиња коса, човечка коса, конфети и други мали ѓубре. Чистач на вакуум на роботи- Ултра-тенка тело, може слободно да се префрли низ мртви агли како што се гардероби и софи. Чистач на роботи за дома- вшмукување, високо ефикасно за апсорбирање и ѓубре и коса во куќата. Автоматски фаќач - широко користен во чистење дрвен под, плочка, мермер, нормален тепих, итн. : 3 W - Нашиот производ е анти- есен, интимен со низок бучава не вознемирува. - Изматете, цицајте и влечете редовно, ефикасноста на чистење зависи од, знајте го вашиот дом подобро.