Cotclo -многу модерна кинеска ламба за дневна соба за дневна соба за спална соба канцеларија американска ретро железна ламба со полица вертикална ламба/прекинувач за
  • Неодамнешно

Cotclo -многу модерна кинеска ламба за дневна соба за дневна соба за спална соба канцеларија американска ретро железна ламба со полица вертикална

DEN 1083.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☾zr☽☞warm и мекото осветлување, низ хоризонталното, ви дава поинаков простор ☾zr☽☞e27 Универзална глава на светлина на завртката, стандардна глава на ламби, може да користи ламби за заштеда на енергија, LED светилки, се препорачува да се примени LED повеќе заштеда на енергија и повеќе еколошки. ☾zr☽☞high светло за пренос на светлина, абажур има предности на добро пренесување на светлина, висока температура и без гас, без пожолтување, отпорност на временски услови, итн. Лесната линија е јасна и мека, што носи поинакво чувство во домот. Дизајнот на решетката на ременот е и алатка за осветлување и мала полица за складирање. ☾zr☽☞stylish личност, фино изработка, секој детал ја открива намерата, е идеална подот за вашата канцеларија за внатрешни работи. ☾zr☽☞warm и мекото осветлување, низ хоризонталното, ви дава поинаков простор. ☾zr☽☞e27 Универзална глава на светлина на завртката, стандардна глава на ламби, може да користи ламби за заштеда на енергија, LED светилки, се препорачува да се примени LED повеќе заштеда на енергија и повеќе еколошки. ☾zr☽☞high светло за пренос на светлина, абажур има предности на добро пренесување на светлина, висока температура и без гас, без пожолтување, отпорност на временски услови, итн. Лесната линија е јасна и мека, што носи поинакво чувство во домот. Дизајнот на решетката на ременот е и алатка за осветлување и мала полица за складирање. ☾zr☽☞stylish личност, фино изработка, секој детал ја открива намерата, е идеална подот за вашата канцеларија за внатрешни работи. ☾zr☽☞if Имате какви било проблеми со употреба, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодарам за довербата. 6 W (инклузивно) -10 W (инклузивен) стил : модерен простор за работа : Студијата за трпезарија за дневна соба Студија за спална соба Држава класификација : модели на црни прекинувачи, сегментирани LED за затемнување + далечински управувач : 111 V ~ 240 V (вклучен) Лесен материјал за тело : Ирошад Главен материјал : Главен материјал : Гларен материјал : Гларен материјал : Гларен материјал : Стакло од светлина Тип : Индустна ламба за заштеда на енергија LEDNUMBER на извори на светлина : 2 Процесија : Спреј Sandingirradiation Порака : 10 M2-15 M2☾zr☽☞creative Rack Design Design е и алатка за осветлување и мала полица за складирање.