Paisley и цвеќиња Маска за спиење Трајни слепи меки маски за очи со прилагодлива лента за жени жени
  • Неодамнешно

Paisley и цвеќиња Маска за спиење Трајни слепи меки маски за очи со прилагодлива лента за жени жени

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Стил : Лесен дизајн, лесен за носење во секое време, обезбедувајќи ви подобро искуство за спиење. Маската за очи ја блокира светлината за вас, уживајте во времето што ви припаѓа само на вас!. Дизајн : Дизајнот за прилагодување на лентата е погоден за да ја прилагодите маската за очи на ширината што ви одговара во секое време, донесувајќи ви поудобно користејќи искуство. Повод : Стилските маски за очи се погодни за разни прилики во секојдневниот живот, работа, патување, деловно патување, одмор и многу повеќе. Можете исто така да им го дадете на вашите пријатели, колегите како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа.