Inchant бебешки топки Мека играчка за утешител на утешител на утешија - Детска новороденче рано образовно кадифен топка за бебиња на возраст од 6 месеци до 1 година до 1 ?
  • Неодамнешно

Inchant бебешки топки Мека играчка за утешител на утешител на утешија - Детска новороденче рано образовно кадифен топка за бебиња на возраст

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Плишана ткаенина и супер мек полиестер Боја : разнобојно. Дизајн : Зелена жаба. Големина : 6 x 6 x 6 инчи (15,5 x 15,5 x 15,5 см). Пакет : 1 x топка за играчки. Купи за мојот внук кој сака топки и играчки што зборуваат - ова е најсечената топка досега! Вели толку многу малку фрази како што фрлате - меко да не се повредите. Забавна играчка за играње со децата. Малите знамиња на ткаенината овозможуваат малите раце за бебиња да се грабнат и да се држат лесно на оваа топка. Во него има штракаат за да се направи позабавно. Одлична топка да се тркала напред и назад. Бебето ќе го сака штракањето внатре и ознаките го олеснуваат сфаќање!. Тоа помогна да се поучат бебињата да се „тркалаат“ напред и назад и има прекрасен пикал кога се тркалаат. Главно, тие ќе сакаат да џвакаат на ознаките!. Родителите ќе се структурираат, забавни, утешни и предодредени да станат „loveубовно“ на дете во ниеден момент. Купи за мојот внук кој сака топки и играчки што зборуваат - ова е најсечената топка досега! Вели толку многу малку фрази како што фрлате - меко да не се повредите.