Nokените џемпери на Nokmopo за есен и зимски дами моден џемпер цврста боја висока вратот тенок дно плетен џемпер
  • Неодамнешно

Nokените џемпери на Nokmopo за есен и зимски дами моден џемпер цврста боја висока вратот тенок дно плетен џемпер

DEN 588.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав со пиштол, 1/2 zip јака, цврста боја, исечена,. Design : crew neck, relaxed fit, long sleeves, banded edges, soft, thick fabrication, no closures, not lined.This hoodies can keep the sleeves from shifting or flapping in the wind, help keep your sleeves in place and hands warm, add Малку повеќе покриеност во студеното време. Претерано вклопување што се чувствува дополнително пространа. Не е премногу кратко, не премногу долго, точно околу лентата за половината. Ocassion : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било прилики. Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патување, трчање, училиште, датира, забави, совршени ками врвови во пролет, лето и есен. Погодно е да се носи во пролет, лето и есен. Материјал : 90% полиестер, 10% спандекс. Е направен од мек и удобно полиестер, ткаенина од памук и руно, повеќе пријателски за кожата и блиско, не е лесен за деформирање. Материјалот е пријателски за кожата и удобен. Слушаме повратни информации од клиентите и прилагодете ги сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Погледнете ја табелата со големина на последната слика пред да поставите нарачка. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. плус џемпер со големина џемпер за Ноќта на вештерките за жени кукавички врат џемпер гроздобер џемпери за жени жени преголеми екипаж џемпер плетена џемпер, голема бела маичка за џемпери, женски дуксери за жени врвни дуксери против вратот џемпери џемпери за жени Денот на благодарноста џемпери, симпатична култура душтера плетена пулверска термичка духови за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени Ноќта на вештерките скелети Худи, карирана џемпер, четвртина, палтовер, жени, се вклопуваат џемпер Божиќ грб нагоре по качулка џемпер џемпер џемпер врвови. Пред Божиќното копче со худи, џемпер светло сив џемпер од худи од паѓање топол худи женски зип нагоре, црвена поштеда на качулка, жени темно сива худи црна џемпер фустани за жени со женски долги ракави, потсмев на вратот, џемпер, џемпер, женски дуксери дуксери од џемпери, џемпер, коцки за џемпери, патенти, патенти на дуксери за жени за жени дуксери од пулвер паѓаат џемпери жени црни дуксери розови дуксери за жени готски дуксери џемпери за жени обични екипа на екипаж, џемпер за џемпери за жени исечени џемпери. женски преголем џемпер нови качулки симпатични џемпери светло сина худи heatie oodie мода џемпер џемпер пулвер женски џемпери кардиган за Ноќта на вештерките, џемпери, црна светлина, загревајќи џемпер гроздобер екипаж џемпер фудбалски џемпери фудбалски џемпери фудбалски џемпери фудбалски џемпери за жени обичен пулвер симпатична кардиган џемпер црна туртланек џемпер за жени пејлетски худи за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени Turtleneck џемпер елек v вратот џемпери за жени црни жени џемпер од половина ракав џемпер празни дуксери за. женски женски џемпер исечени џемпери за жени за жени дами екипаж џемпер женски волна џемпер зелена худи жени сини худи дуксери високи дуксери за жени секси маичка загревање на џемпери женски палтовер меки пулвер светлосни дуксерии Hoodie Color Hoodie Симпатична исечена качулка џемпер за Ноќта на вештерките бели кардиган џемпери за жени џемпер од јагода, кратка качулка Хаваи, екипаж. Сива екипаж, џемпер со екипаж, црна патенти, женски жени женски патенти, црвени дуксери, екипаж џемпер за женски женски џемпери на врвни џемпери за жени бел џемпер со долг ракав, обични полни со падици на качулка 1/2, кафеави дуксери, кафеави дуксери за жени обичен пулвер качулка со качулка со качулка со качулка со качулка со качулка со качулка, за жени со жени, за жени Зелени џемпери за жени гроздобер дуксери за жени црни светлосни дуксери што одговараат на двојни дуксери преголеми дуксери за жени жени розови розови женски екипи за џемпери гроздобер џемпери.