Замена на литиум јон со висок капацитет компатибилен со батериите Sony NP-FH70-2 + ​​AC/DC Полнач за брзо патување
  • Неодамнешно

Замена на литиум јон со висок капацитет компатибилен со батериите Sony NP-FH70-2 + ​​AC/DC Полнач за брзо патување

DEN 1134.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 батерии со висок капацитет (не-ОЕМ) компатибилни со Sony Handycam Camcorder (7,4 волти, 2300 m Ah), 5-годишна гаранција 1 AC/DC (CAR & HOME) брз полнач компатибилен со Sony NP-FH серии автентични или генерички батерии (110-220 волти за светска употреба). 2 батерии со висок капацитет (не-ОЕМ) компатибилни со Sony Handycam Camcorder (7,4 волти, 2300 m Ah), 5-годишна гаранција. 1 AC/DC (CAR & HOME) брз полнач компатибилен со Sony NP-FH серии автентични или генерички батерии (110-220 волти за светска употреба). Замена на литиум јон со висок капацитет компатибилен со Sony NP -FH70 - 2 батерии (2300m Ah) + AC/DC Полнач за брзо патување.