30 -пакувани машки надворешни катетри широк опсег Мал 25мм - 36301
  • Неодамнешно

30 -пакувани машки надворешни катетри широк опсег Мал 25мм - 36301

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широкопојасен интернет го поставува стандардот за само-придржувајќи се на машки надворешни катетри Дизајниран да остане внатре, има 70% повеќе лепило од традиционалните катетри за само-остварување. Патентирана, декорација за напредување го спречува миграцијата и урината. Не-сензибилизирачкиот декларација обезбедува сигурна врска со кожата за поголема самодоверба и подолго абење. Инка за тест за треска помага да се обезбеди непрекинат проток на урина. Сите силиконски материјал е 100% латекс, транспарентен и дише.