Hycarer жени Sequin tassel здолниште Патриотско раб здолниште Црвено сино сребрено ласење здолништа за жени девојки 4 -ти јули
  • Неодамнешно

Hycarer жени Sequin tassel здолниште Патриотско раб здолниште Црвено сино сребрено ласење здолништа за жени девојки 4 -ти јули

DEN 767.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Направено во Кина. Само миење на рацете. Изобилно за употреба и споделување : Пакетот доаѓа со 6 парчиња здолништа со раб во црвена, сребрена и сина боја, доволна количина за да ги исполни вашите разновидни барања за носење и замена на забави, можете да ги споделите и со вашите пријатели. Една големина најмногу се вклопува : здолништето со ласери усвојува дизајн со една големина, околу 72,83 инчи/ 185 см во должина на половината, и може да се прилагоди според вашата потреба, одговара на повеќето жени и девојчиња да носат, без да се чувствуваат премногу големи или мали. Боемски стил : Костумите за танчерка за стомакот за жени се дизајнирани со sequins и ресни, кои се класични елементи од боемски стил, можете да ги носите на танц на стомакот, што ќе ве натера да се истакнете од толпата. Квалитетен и сигурен материјал : Направено од квалитетен полиестер и ПВЦ материјал, со исклучителна изработка, сјајот здолниште е удобно за носење, убаво по изглед, ви служи долго време.