Сектора за жени, летна сандала за жени со лак поддршка, отпорни на носење слајдови, клип-пети, лежерна флип-флоп како подарок
  • Неодамнешно

Сектора за жени, летна сандала за жени со лак поддршка, отпорни на носење слајдови, клип-пети, лежерна флип-флоп како подарок

DEN 63.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пу Направени во САД или увезени. ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помали од нас. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. Лизгање на затворање. Design Дизајн на поддршка на лакот】 : Флип -апостолки со поддршка на лак одговараат на обликот на стапалата, ублажувајте го притисокот предизвикан од болка во лак, здрави вклопни ортопедски сандали. Клин -сандали за жени со перница, помагаат за апсорпција на шок и перница, промовираат циркулација на крвта, добро за здравјето. 【Не-лизгачка гума од надворешната страна】 : Womenените ортопедски сандали имаат издржлив ѓон што не се лизга од гума, удобна синтетичка горната, поставата за дишење и мекото пети за да се спречи размалување и плускавци.Анти-лизгачки гума од надворешната страна, блеска и мека. 【Целодневна удобност】 : Овие флип-апостолки за жени се дизајнирани со нозе за да испорачаат целодневен удобност совршени придружници за разгалување за вашите секојдневни рутини, бегства за време на викендот и потрага по смиреност помеѓу. 【Мода совпаѓање】 : Без разлика дали е на плажа, шопинг, на одмор, градинарство или датира, сандалите за поддршка на лак изгледаат слатко со кој било фустан или обичен летен фустан, шорцеви, фармерки или хеланки, и капаче ширум плажа. 【Различни прилики】 : Совршено за да ги однесете на патувања за пешачење, патувања за пловење во текот на летото и прошетки на плажа. Исклучено за забава за базени, крстарење, спорт, патување, затворено, на отворено. Опис : Пол : Womenените/Грил Материјал : ПУ/гума Сезона : Летни соодветни сцени : Надворешно/секојдневно/забава/плажа/работа/стил на слободно време : Обичен, моден пакет : 1 пар чевли (не вклучувајќи чевли) Спарли сандали Бели влечки за жени бели сандали жени црни папучи за жени деверуша влечки туш папучи за жени перница за удобност флип апостолки со лак за поддршка перница сандали флип апостолки шупливи од цветни сандали флип апостол За жени облечени клинови, папучи, сандали, папучи од животни, сандали, жени летни сандали рамни сандали за жени летни обични клинови сандали во затворен папучи за жени со мека перница од сандали се лизгаат на платформата сандали чевли женски флипски апостол апостолки со лак за поддршка на лакови, женски папучи, облекуваат сандали за жени жени летни флип -апостолки сандали клинчиња со потпетици, сандали, флип апостолки за жени облечени со лак поддршка за удобна прошетка балетски папучи жени летни флип -апостол крзнени папучи жени жени ортотични флип -апостолки папучи за жени на отворено влечење за жени затворени пети сандали жени затворени внатрешни влечки на отворено, жени прилагодливи обични сандали цврсти бои меки долни сандали флип -флопови со лакови со лакови за фустани за поддршка на жени, жени, флип -а Удобни флип -апостолки за поддршка на лакови од сандали за жени : Црна големина : 6 промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.