1:48 Eduard Photoetch Super Tucano Надворешен сет.
  • Неодамнешно

1:48 Eduard Photoetch Super Tucano Надворешен сет.

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е маска за боја, поставена за употреба со комплет за пластичен модел (неизграден / необоен) - не играчка Потребно е склопување и сликарство (лепак и боја). Оваа ставка е за употреба со комплетот за модели наведен во насловот кој не е вклучен (продаден одделно). Ова е маска за боја, поставена за употреба со комплет за пластичен модел (неизграден / необоен) - не играчка. Потребно е склопување и сликарство (лепак и боја). Оваа ставка е за употреба со комплетот за модели наведен во насловот кој не е вклучен (продаден одделно).