Маркери за скицирање на маркери со HNKDD 168 Двојни четки за пенкало Училиште
  • Неодамнешно

Маркери за скицирање на маркери со HNKDD 168 Двојни четки за пенкало Училиште

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боите се живи и мазни, полесни за боја и мешање Се лизга без напор над хартијата и апсолутно изгледа убаво, тие се совршени за цртање, боење, скицирање, запис, занаетчиство, измама, пополнување книги за боење на возрасни или што било друго. Моливчињата имаат пигменти со висок степен за богата заситеност во боја и меки, дебели јадра за супериорно мешање и засенчување. Прекрасен подарок за децата да го развијат својот уметнички талент, како и за професионалните loversубители на сликарството да ги создадат своите убави слики. Контрола над вашата уметност целосно понудена. Боите се живи и мазни, полесни за боја и мешање. Се лизга без напор над хартијата и апсолутно изгледа убаво, тие се совршени за цртање, боење, скицирање, запис, занаетчиство, измама, пополнување книги за боење на возрасни или што било друго. Моливчињата имаат пигменти со висок степен за богата заситеност во боја и меки, дебели јадра за супериорно мешање и засенчување. Прекрасен подарок за децата да го развијат својот уметнички талент, како и за професионалните loversубители на сликарството да ги создадат своите убави слики. Контрола над вашата уметност целосно понудена. Боите се живи и мазни, полесни за боење и мешање. Тоа се лизга без напор преку хартијата и апсолутно изгледа убаво, тие се совршени за цртање, боење, скицирање, бележник, изработка, измама, пополнување книги за боење на возрасни или што било друго.