Besportble Tensions Rod Holder шетач Вагон додатоци 2 парчиња Транспарентен црн носител на црниот држач за преносни картички - Одбор на табла за пластична табла за пластична табл
  • Неодамнешно

Besportble Tensions Rod Holder шетач Вагон додатоци 2 парчиња Транспарентен црн носител на црниот држач за преносни картички - Одбор на табла за

DEN 254.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

пластика Држач за пластика за табла со резултати : Безбедни материјали, нема штета на околината. Носител на црна картичка : Направено од пластика. Носител на црна табла : Погодно е да се стави картичка за резултат, молив, топки и маички на држачот на резултатите. Носител на оценка : Одличен начин да го снимите вашиот рекорд- резултат на кршење. Држач за пластична картичка : Транспарентен држач помага да се избегне гребење. Држач за пластика за табла со резултати : Безбедни материјали, нема штета на околината. Носител на црна картичка : Направено од пластика. Носител на црна табла : Погодно е да се стави картичка за резултат, молив, топки и маички на држачот на резултатите. Носител на оценка : Одличен начин да го снимите вашиот рекорд- резултат на кршење. Држач за пластична картичка : Транспарентен држач помага да се избегне гребење. Список на пакети 1 X Карактеристики на држачот на картички - Материјал : Пластика - Долго време на услугата, сигурен квалитет. - Боја : црна+ сива - погодна да ја постави топката, мета, картичката за резултати или моливи на држачот на картичката.