Брзи суви шорцеви за пешачење мажите за машка лесна 4-насочна летна летна лето со мулти џебови 30-46
  • Неодамнешно

Брзи суви шорцеви за пешачење мажите за машка лесна 4-насочна летна летна лето со мулти џебови 30-46

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% најлон, 10% спандекс S2 карго шорцеви : Забелешка : Појас на сликата не е за продажба и пакет без појас. S2 карго шорцеви : Пријателски пат за патување и брзо сушење.UPF 50+ Оценети Блокови на ткаење 99,5% од штетните зраци на УВ-А и УВ-Б. S2 Карго шорцеви : Мулти-џебови : 2 наклонети џебови + 2 задни џебови + 2 џебови со патент на бутовите. Печатење на екранот од левиот џеб. S2 карго шорцеви : изградени за да се движат со груба технологија на флексибилно истегнување. Повеќе простор да се движи со удобно вклопување низ седиштето и бутот. S2 карго шорцеви : Добар избор за многу прилики, како што се : кампување, пешачење, риболов, лов, патување, работа на отворено, секојдневно секојдневно носење, итн. Лесни, но класични кратки работи прекувремено за да ве одржат кул и удобно. UPF 50 ве штити од сонцето, абразија и отпорен на ветер најлон/спандекс-истегнат ткаенина.