Инспиративни библиски стихови потпишуваат wallидни декор религиозни дрвени плакети Печати Господ ве благослови и одржувајте дрвена висечка декорација на знаци за ?
  • Неодамнешно

Инспиративни библиски стихови потпишуваат wallидни декор религиозни дрвени плакети Печати Господ ве благослови и одржувајте дрвена

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Забавен дизајн - одличен јазик и обрасци за појавување на секое сликарство со знаци на дрво Дизајн за да одговара на темата. Модерна и забавна. Може да биде совршено украсување за просторот. Големина - 8 "x 10". Висок квалитет - направен од високо квалитетни суровини од дрво. Во исто време, добриот ефект на мастило ја прави сликата поживописна. Подготвени да висат - доаѓа со две деликатни претходно дупчат дупки и канап. Едноставно поминете го јажето низ дупката и можете да го обесувате по желба. Декоративен подарок - Овој премија дрвен знак може да биде одличен украсен избор за простори во вашиот дом, канцеларија, училиште и многу повеќе. Добар квалитет и дизајн, погоден за повеќето стилови на домашен простор. Како подарок за важни моменти, како што се родендени, годишнини, преместувања, дипломирања, итн., Дајте им на вашето семејство, пријатели и колеги кои се многу важни за вас.