Изја Торба За Урина Панталони Унисекс Дренажна Торба Панталони За Нега Мажи Жени Долна Облека Двоен Џеб
  • Неодамнешно

Изја Торба За Урина Панталони Унисекс Дренажна Торба Панталони За Нега Мажи Жени Долна Облека Двоен Џеб

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практичен Дизајн : половината на долната облека е опремена со копче за врзување на уринарната цевка, што може да спречи слободно лизгање на уринарната цевка Избрани 95% Плетен Памук : плетениот памучен материјал е мек и дише, се чувствува нежен и цврст и се носи природно и непречено. Еластична Половина : Еластична половина. Одлична еластичност и удобна за носење. Погоден за носење на повеќето луѓе. Дизајн со двоен Џеб : вреќа за урина со капацитет, лево и десно двојни џебови, вреќа за урина лесна за носење, лесна нега, излезете без грижи. Пренослив и лесен за употреба. Не грижете се за уринарните панталони. Апликација : Погоден за оние кои треба да носат дренажна кеса и вреќа за собирање урина од половината по цистостомија и нефростомија. - Карактеристики : ·шорцеви за нега На кеси За Урина.* Левиот и десниот страничен џеб се дизајнирани да држат вреќи со урина ··Еластичен појас со висока еластичност и удобно вклопување.·На половината има фиксна тока за вреќа со урина за заклучување на цревото за лесно фиксирање.