Пролет Нивоа Послужавник Декор Велигден Свеж Цвет Блок Знаци Маргаритка Дрво Знаци Лето Рустикален Фарма Декорации Кујна Декор Дома 3Д Знаци За Велигден Пролет Се?
  • Неодамнешно

Пролет Нивоа Послужавник Декор Велигден Свеж Цвет Блок Знаци Маргаритка Дрво Знаци Лето Рустикален Фарма Декорации Кујна Декор Дома 3Д Знаци

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? ПРОЛЕТ НИВОА ПОСЛУЖАВНИК ДЕКОР : Пакет вклучува 3 парчиња маргаритка цвет нивоа послужавник знаци Симпатична 3д дрво маргаритки знаци. Овие убавици би изгледале совршено на вашите летни нивоа на послужавници!. ? ПРЕКРАСНИ ЛЕТНИ РЕЗЕРВИ за БАРОВИ : овие прекрасни дрвени маргаритки изгледаат одлично прикажани на маси, полици, кафе бар, садови за нивоа, биро и мантии и во вашиот дом и во канцеларија. Тоа е совршен додаток на спалната соба или расадникот на секое мало девојче. ? СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за ПРИКАЖУВАЊЕ : знаците од зелено и жолто дрво се широки 4,5", а знакот розова маргаритка е широк 6". Овие слатки знаци се совршен додаток на вашата летна лента. ? ВРВЕН КВАЛИТЕТ И РАЧНО НАСЛИКАН : декорот за послужавник со нивоа на пролетен цвет е изработен од природно борово дрво со дебелина од 2 см и е обоен во прекрасни пастелни бои слични на пролет. ? ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Брза логистика и 100% услуга за враќање на средствата, доколку имате какви било прашања во врска со нашиот декор за послужавник со нивоа на маргаритка, слободно контактирајте не. Овие три светло обоени аранжмани за цвеќе од маргаритка се совршени за велигденско украсување.