Финти Фото Албум 4х6 Фотографии - 52 Фотографии Мал Мини Капацитет Премиум Вегански Кожен Корица Фото Албум, Пренослив Паричник Фото Албум За Семејна Свадба Момчиња ?
  • Неодамнешно

Финти Фото Албум 4х6 Фотографии - 52 Фотографии Мал Мини Капацитет Премиум Вегански Кожен Корица Фото Албум, Пренослив Паричник Фото Албум

DEN 144.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Мал Капацитет●има вкупно 52 фотографии Овој албум содржи 26 поединечни страници со 2 инсерти по страна, се отвора како книга за лесно гледање. ●Уникатен Дизајн●Премиум стп кожен капак и проѕирни пп внатрешните џебови за слики се водоотпорни, отпорни на прашина, модни и издржливи. Нашите страници со албуми со фотографии изгледаат елегантно и се чувствувате удобно кога ќе го допрете. ●Повеќекратна Употреба●малиот џеб од внатрешната страна на капакот е совршен за држење дополнителни слики или привремено држење додека не добиете шанса да ги вметнете во албумите чисти џебови. ●Пренослив дизајн●лесен и мек практичен албум, може да се носи во вашата торба за да ги покажете вашите најдобри инстант фотографии или да ја ставите дома како украс. €Совршен Подарок Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели или сродна душа За Роденден, Свадба, Годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ и многу други специјални прилики.