Е-Книга Заштитна Корица, Случај За Поттикне Хартија бела 4 [10-Ти Генерација 2018 Порака] Премиум Ткаенина Паметен Капак
  • Неодамнешно

Е-Книга Заштитна Корица, Случај За Поттикне Хартија бела 4 [10-Ти Генерација 2018 Порака] Премиум Ткаенина Паметен Капак

DEN 532.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КОМПАТИБИЛНОСТ : фантастичен и уникатен премиум капак Од Ткаенина е дизајниран специјално за Поттикне хартија бела 4 (10-та генерација-2018) Ве молиме проверете го бројот на моделот пред да го купите. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од издржлива синтетичка ткаенина со мек ентериер за подобра заштита на вашиот поттикне 10 Генеративни ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ : супер дизајнот овозможува целосен пристап до екранот на допир, страничните копчиња, полнењето, слушалките и портите на камерата итн. АВТОМАТСКО БУДЕЊЕ/СПИЕЊЕ : Се Отвора и затвора исто како книга за да го разбудите Вашето Поттикнување или да го заспиете. МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : магнетниот дизајн му помага на капакот на поттикне безбедно да се затвори, обезбедувајќи заштита од 360 степени за вашиот уред. Компатибилност : овој случај е погоден само За Поттикне Хартија бела 10-ТИ PQ94 WIF 2018. Ние го развивме овој капак За Поттикнување врз основа на некои повратни информации и прашања од купувачите. Ги има следниве карактеристики : 1-со функција за автоматско спиење и будење, затворете го куќиштето За Поттикнување за да ја ставите машината во хибернација, отворете го капакот За Поттикнување за да го разбудите е-читачот. 2-Прецизни исечоци, целосен пристап до сите карактеристики без отстранување на куќиштето,отпорни на гребење,отпорни на удари,целосна заштита на трупот на авионот.