Секси Блузи За Жени, Дами Божиќ Печатење На Екипажот Со Долги Ракави Дуксер Блуза Обични Врвови За Пуловер
  • Неодамнешно

Секси Блузи За Жени, Дами Божиќ Печатење На Екипажот Со Долги Ракави Дуксер Блуза Обични Врвови За Пуловер

DEN 1134.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

летни врвови Увезени женски врвови. затворање на растегливи дуксери. Машинско Перење. ?? Женските врвови големина : работи мал, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Ве молиме користете Ја Сликата На Табелата Со Големини лево.Ако не сте сигурни за големината, слободно контактирајте не. ?? Врвови за женски дизајн : Лабаво Вклопување, Врвови Од Туника, Лабави Маици, Летни Врвови, Основна Маица, Секојдневна блуза, Еластична и мека. ?? Летни врвови за женски прилики : Совршени За секојдневниот живот, семејно собирање,забава, плажа, одмор,канцеларија, патување, улица, клуб за носење или какви било посебни прилики;погоден за пролет, лето или aut,зима. ?? Колокација за пролетни врвови жени 2022 : маичката е совршена со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед. исто така, може да ги спарите овие секојдневни врвови под јакна во зима. задолжителни женски врвови во вашата гардероба. ?? Нега на облека за жени летни врвови : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. ??Тревелјан Продавница секогаш чувајте ја модата со вас!?? ? Совети за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини прикажана на фотографиите. Ние советуваме да избереме 1-2 големина поголема. ? Што Добивате : 1 Парче Женски Летни Врвови ? Услуги на клиентите : ако имате какви било прашања или проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе ви се вратиме многу наскоро. ? Совршен Натпревар : Погоден за четири сезони.