Еднорози - Вител-Збор Матрица-16 х 5 - STCL2174_2 - Од Студиор12
  • Неодамнешно

Еднорози - Вител-Збор Матрица-16 х 5 - STCL2174_2 - Од Студиор12

DEN 166.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трансформирајте го вашиот дом за неколку минути! Совршен за проекти за декор во стилот на земја и фарма Матрицата е тајната за изразување на вашиот личен уметнички стил во боите и медиумите што ги сакате. Ние нудиме стотици дизајни на матрици во широк спектар на големини за вашата целосна креативна слобода!. Дизајнирано и ласерско сечење во САД на издржливи 7,5 милиони милари-гарантиран Квалитет И Задоволство!. Уметничка матрица од уметниците Во Студиор12! Лесен за употреба и повторна употреба - брзи, совршени букви и дизајни секој пат! Од занаети до колачи, ѕидови до свадби-подигнете го вашиот креативен потенцијал со матрици! Слој, втиснување, ревитализација, реновирање и истражување на сосема нов свет на уметничко изразување!Кажете го тоа со знак, џез до дневник, персонализирајте планер, додајте талент на мебелот и многу, многу повеќе. Изработена од ласерски исечена проѕирна пластика од 7,5 милиони Милари (БОПЕТ). Супериорен во однос на винил-издржлив, нетоксичен, хемиски отпорен и безбеден за храна.Користете одново и одново со соодветна грижа и чистење. Чистење на сапун и вода. Нелепливи, лесни за позиционирање за употреба и складирање без неред. Студиор12 матрици се создаваат внимателно во нашата продавница Во Охајо, од тим кој е страстен да ги направи најдобрите матрици што некогаш сте ги користеле.Ако сакате начин да креирате проекти што импресионираат, без да трошите часови на мачно следење и напорна работа со грчеви во рацете, тогаш не гледајте понатаму! Совети за Про Матрицирање : Користете сликарска лента за прицврстување или маскирање на областите на дизајнот за акрилик или други влажни медиуми, отстранете го вишокот од четката или апликаторот при вчитување.